Skuteczne, wydajne, a przy tym przyjazne dla skóry dłoni. Środki czystości do dezynfekcji rąk, które mamy w ofercie, to sprawdzone produkty odpowiednie do użytku, zarówno indywidualnego, jak i w placówkach medycznych bądź zakładach gastronomicznych.

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje środki czystości do dłoni w postaci żeli oraz płynów. Produkty sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych, jak i małych atomizerach do indywidualnego użytku.

Środki do dezynfekcji rąk – zastosowanie

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie higienicznej czystości, zwykłe mycie rąk przy pomocy mydła i wody może być niewystarczające. W miejscach takich jak: gabinety lekarskie, laboratoria, salony fryzjerskie, kluby fitness czy restauracje należy sięgać po profesjonalne środki czystości do rąk, które zapewniają pełną dezynfekcję.

Po okresie pandemii koronawirusa również większość z nas zwiększyła uwagę przykładaną do higieny i osobistego bezpieczeństwa. Dlatego mały płyn bądź żel dezynfekujący warto mieć zawsze przy sobie.

Profesjonalne środki czystości – nasza oferta

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje skuteczne preparaty biobójcze w postaci płynu lub żelu, które są gotowe do natychmiastowego użycia. Co ważne, produkty zostały przygotowane w taki sposób, że nie wysuszają rąk i są odpowiednie dla każdego typu skóry.

Nasza oferta obejmuje:

  • żele do dezynfekcji rąk i skóry w opakowaniach po 5 l,
  • żele do dezynfekcji rąk w atomizerze w poręcznych opakowaniach,
  • płyny dezynfekujące do rąk w atomizerze w rozmiarze kieszonkowym.

Jesteśmy dystrybutorami produktów marek Sterillhand i Bacler.

Skuteczne środki czystości – zamów na knauer.pl

Patogeny stanowią zagrożenie dla zdrowia. Mycie i dezynfekcja rąk są skutecznym sposobem na to, by ograniczyć ich przenikanie do organizmu. Wybierz żele i płyny do dezynfekcji w kanistrach lub atomizerach, by móc skorzystać z możliwości zapewnienia sobie higienicznej czystości zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Nasza oferta to przetestowane w najbardziej wymagających warunkach i wysoko oceniane preparaty dezynfekujące. Znajdziesz je u nas w szerokim wyborze i niskich cenach.